You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
10.00₺
Otomobil, ev ve ofis kullanımları için uygundur. Kumaş, deri, halı, döşeme ve plastik yüzeylerin mükemmel şekilde temizlenmesinde ideal bir temizlik ürünüdür. Araç içinde koltuklar, kapı içleri, torpido, tavan ve taban halısı, bagaj içi gibi bölgelerde kullanılabilir.Temizlenecek yüzeye ürünümüzü püskürtünüz. 1-2 dakika işlemesini bekleyiniz. Etkili formülü sayesinde yağ, kir ve lekeleri hızlı bir..
31.50₺
-Araçlardaki tüm deri aksamları temizleyen ve koruyan yüksek kaliteli bir üründür. -Deri üzerindeki kir ve yağları kolayca çıkarır ve güneş ışınlarından uzun süreli koruma ve parlaklık sağlar. Uygulama: -Kutu iyice çalkalandıktan sonra da bir miktar Deri Bakım Kremi uygulanılacak deri üzerine dökülmeli ve yumuşak pamuklu bir bezle sürülmelidir. -İnatçı lekeler için aynı işlem t..
15.50₺
Otomobiliniz, evinizin ve daha doğrusu kumaş-saten bazlı her alanın; leke, kir vb. her türlü sorunlarının çözümünde kullanılır. En zor lekelerinin çıkartmakta son derece etkilidir. Formülü gereği köpük olarak yüzeye püskürtülür. Kumaş olan bölge köpüğü emene kadar bekleyiniz ve sonrasında temiz ve nemli bir bez yardımı ile siliniz. Kargo ücreti ne kadar?Mağazamızdan aldığınız ürünler tarafını..
9.00₺
Sıkışmış cıvata dişleri, mafsalları, saplamaları, bağlantıları, cıvata kafalarını gevşetir. İşlem görmüş parçaları gevşetir ve paslanmaktan korur. Ürün kapağının üzerindeki uzatma borusunu sprey memesine yerleştirerek yüzeye püskürtünüz. - Dişleri Kaynamış Rot Başları, Saplamalar, Bağlantılar ve Cıvata Başlarını Gevşetir- İşlem Görmüş Parçaları Yağlar ve Bunları Pasa Karşı KorurKargo ücreti n..