You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
10.00₺
Çeşitli nedenlerden ötürü zor çalışan Benzin ve Dizel motorlarının kolay çalışmalarını sağlayan sprey.Otomobil, kamyon, motorsiklet, benzinli çim biçme makinası, deniz araçları sıvı yakıtlı motorlarının ilk çalıştırma sıkıntıları için kullanılır. Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.Siparişim ka..
10.00₺
Benzersiz formülü sayesinde temizlenmiş motorunuza uyguladığınızda yepyeni bir görüntü sağlar.Uygulayacağınız yüzeyin temiz olmasına dikkat ediniz. Uygulanacak yüzeye ürünümüzü püskürtünüz.  Sünger ile siliniz.Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.Kargo ücreti ne kadar?Mağazamızdan aldığınız ürün..
12.00₺
Sabahları kış aylarında zor çalışan araçlarda araç kalkış performansını artırmak için kullanılır. Özellikle kış aylarında kullanılır ve aracınızın kontak çalışma ömürünü uzatırsınız. Hava filtre girişine sıkınız.Kargo ücreti ne kadar?Mağazamızdan aldığınız ürünler tarafınıza PTT kargo aracılığıyla gönderilir. Ayrıca kargo ücreti ödemezsiniz. Özel olarak başka bir kargo firması talep ederseniz "Ücr..
21.00₺
Dizel Katkısı Enjektör TemizleyiciBinek Araç Ve Ağır Vasıta Dizel Yakıt Sistemlerinin Temizliği İçin. Enjeksiyon Pompasını Ve Memesinin Temizler. Motorda Temiz Bir Yanma Sağlar. Asitli Yoğuşma Suyunu Nötralize Eder. Yakıt Sistemini Korozyondan Korur. Depodan Yanma Odasına Kadar Temizler Ve Korur. Setan Sayısını İyileştirir Yakıta Bağlı Vurma Seslerini Azaltır.&nb..
18.00₺
..