You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
12.50₺
Çözücü madde içermeyen, yüksek etkili temizleyici ve koruyucu bir üründür. Her boya tipi için uygundur. Yüksek kaliteli hızlı cila boyayı haftalarca korur ve çiziksiz yüksek parlaklık kazandırır.Tatbikatı oldukça kolaydır. Kullanmadan önce ürün çalkalanır. Ürün ıslak boya üzerine püskürtülür, bölgesel olarak uygulanır. Ürün nemli bir bez ile yüzeye eşit bir şekilde dağıtılır ve hemen yumuşak bir b..
31.00₺
Araç üzerindeki ince çizikleri giderebilen, ayrıca Wax, zift, kir, böcek kalıntılarını da araç üzerinden alabilen mükemmel bir ciladır. Yeni ve zamanla matlaşmış her çeşit boya üzerine doğrudan yada pasta işleminden sonra uygulanır. Uygulama: İnce çizik giderici cila uygulanacak yüzey iyice temizlenmeli ve kurulmalıdır.Kutu iyice çalkalandıktan sonra da bir miktar ince çizik giderici cil..
31.00₺
Özellikle yıkama, fırça, bez ile silme gibi durumlar sonucu oluşmuş hareleri,çizikleri (astara inmemiş) yok eder. Daha kalın çizikler mevcut ise öncelikle Kalın Çizik Pasta kullanılması önerilir.El İle Uygulama: Mikrofiber bez üzerine bir miktar ürün alınarak,araç üzerine dairesel hareketler ile ve baskı uygulanarak çizik kaybolana dek sürülür. Daha sonra temiz bir bez ile silinir. Güneş altı..
31.00₺
Araç yüzeyindeki sürtme ile oluşmuş nispeten kalın çizikleri(astara inmemiş)yüzeye zarar vermeden yok eder. Tampon sürtmesiyle oluşmuş izler,matlaşmış ve oksitlenmiş boyaları onarır. Dal çizikleri, tırnak çizikleri, sürtünmeler, boya kalıntısı, sticker izi gibi sorunları çözer. El İle Uygulama: Pamuklu bez yada üstüpünün üzerine bir miktar ürün alınarak, araç üzerine dairesel hareketler ..
24.50₺
Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir.  Nerelerde Kullanırım? Otomobil,yat,tekne,motorsiklet vb  Metalik,opak,akrilik boyalar  Polyester fiber glass ,cam,krom ve metal yüzeylerde  Ürün Özellikleri: Amatör kulanım için profesyonel ürün!  Yerleşmiş kir, ÇİZİKLER, OTURMUŞ LEKELER ve oksidasyonu gidermek üzere formüle edilmiştir.  ..
24.50₺
Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir.Nerelerde Kullanırım? Otomobil,yat,tekne,motorsiklet vb Metalik,opak,akrilik boyalar Polyester fiber glass ,cam,krom ve Metal yüzeylerde Ürün Özellikleri: Amatör kulanım için profesyonel ürün! Yerleşmiş kir, ÇİZİKLER, OTURMUŞ LEKELER ve oksidasyonu gidermek üzere formüle edilmiştir. Hem pasta - hem cila,ikisi bir arada! ..