You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
9.00₺
Radyatör kaçaklarını en kısa sürede giderir..Benzinli,dizel ve Lpg ile çalışan motorlarda kullanılabilir.Kullanım: Kalorifer radyatörü ısıtmayan araçlarda önce kireç sökücü kullanarak tıkalı kanalları açınız.Radyatör soğukken kapağı açın,motoru çalıştırın ve şişeyi iyice çalkalayarak yavaşça içeri dökünKapağı kapatın.Kaloriferi açın ve motoru yüksek devirde 15 dk çalıştırın.Uyarı: Çocukl..
13.00₺
Tüm soğutma ve ısıtma sistemindeki sızıntıları önler. Korozyona karşı korur. Contalardaki oluşabilecek sızıntıları önler. Bağlantı ve geçişlere zarar vermez. Bir şişeyi, klasik büyüklükteki bir radyatöre tamamen boşaltınız.Kargo ücreti ne kadar?Mağazamızdan aldığınız ürünler tarafınıza PTT kargo aracılığıyla gönderilir. Ayrıca kargo ücreti ödemezsiniz. Özel olarak başka bir kargo firması talep ede..
13.00₺
Radyatörü temizler ve pasa karşı korur. Bağlantı ve geçişlere zarar vermez. Bağlantı ve geçişlere zarar vermez. Bir şişeyi, klasik büyüklükteki bir radyatöre tamamen boşaltınız.Kargo ücreti ne kadar?Mağazamızdan aldığınız ürünler tarafınıza PTT kargo aracılığıyla gönderilir. Ayrıca kargo ücreti ödemezsiniz. Özel olarak başka bir kargo firması talep ederseniz "Ücret Alıcı" olacak şekilde gönderim s..