You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
14.00₺
Ürün Özellikleri:· Ağırlık:1000 ml. · Renk:Turuncu · Automix cilalı oto şampuanı otomobilinizi parlaklığını ve wax korumasını kolayca yeniler. · Yüzeyi aşındırmadan güvenle yol pisliklerini ve kiri çözer.Parlak bir görünüm kazandırır. · Uyguladığınız yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturarak oksidasyonu engeller. · Ürün silikon ihtiva eder. Tavsiye: · Şampuanı donm..
10.00₺
Su ve sabun gerektirmeden otomobilinizi kısa sürede temizlemenizi sağlar. İçeriğindeki kimyasallar sayesinde kısa sürede kiri, tozu, çamuru, ağaç reçinelerini, kuş pisliklerini akıtır. Yüzeyleri yine içeriğindeki cila ile parlatır. Yapmanız gereken sadece köpüğü sıkmak! Silmek! ve parlatmak ! 550ml Mucize susuz yıkama ile defalarca aracınızı yıkayabilirsiniz.Siparişlerim ne kadar sürede kargoya ve..
5.00₺
Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.Siparişim kaç günde elime ulaşır?Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.Siparişimi kaç gün içinde iade edebilirim?Teslim aldığınız tarihten iti..