You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
12.00₺
2 Adet Sünger HediyeOtomobilinizde Hafif çizikleri yok eder. Aşınmış boya kaplamalarını, sıyrıkları ve çizikleri düzeltir Yüzeye zarar vermeden aracınızı temizlemek üzere tasarlanmıştır. Biriken eski waxları, oksidasyonu, yol kirlerini, katranı söker temizler ve yüzeyi parlatır. Otonuzun boyasında oval izleri ve istenmeyen çizikleri düzeltir. Bütün metalik ve opak oto boyaları için uygundur. ..
16.00₺
2 Adet Parlatıcı Sünger HediyeCarnaubalı pasta ve cila özel wax harmanları ile yumuşak temizleyicilerin karışımından oluşan yumuşak ve kolay uygulanabilen bir üründür. Boya için alt zemin hazırlar. Otomobilinizde Hafif çizikleri yok eder. Aşınmış boya kaplamalarını, sıyrıkları ve çizikleri düzeltir Yüzeye zarar vermeden aracınızı temizlemek üzere tasarlanmıştır. Biriken eski waxları, oksidasyonu,y..
12.00₺
ŞİMDİ MİKROFİBER BEZ HEDİYELİ !%100 saf formülü ile otonuzun her türlü deri, vinil, plastik aksamlarını parlatır, korur ve yumuşatır. Leke ve toz tutmasını engeller.Ürün stokta yok ise AROMATECH yada muadil bir marka ürün gönderimi yapılabilir.  Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.Sip..